- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Switch Mode Power Supply
Switch Mode Power Supply
Wholesaler of a wide range of products which include belltrix 4a pocket smps mini, belltrix mini pocket smps and belltrix 8a pocket smps mini.
Belltrix 4A Pocket Smps Mini
Product Price: Rs 380 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Output Voltage (V DC) | 12V |
| Output Current (A) | 4A |
| Output Power (W) | 60W |
| Brand | Belltrix |
| Type | AC-DC Converter |
| Input Voltage (V AC) | 230V AC |
| Number of Outputs | Single |
| Housing | Enclosed |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Belltrix Mini Pocket Smps
Product Price: Rs 600 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Output Voltage (V DC) | 12V |
| Output Current (A) | 15A |
| Output Power (W) | 240W |
| Brand | Belltrix |
| Type | AC-DC Converter |
| Input Voltage (V AC) | 230V AC |
| Number of Outputs | Single |
| Housing | Enclosed |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Belltrix 8A Pocket Smps Mini
Product Price: Rs 480 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 50 Piece
Product Brochure
Product Details:
| Output Voltage (V DC) | 12V |
| Output Current (A) | 10A |
| Output Power (W) | 100W |
| Brand | Belltrix |
| Type | AC-DC Converter |
| Input Voltage (V AC) | 230V AC |
| Number of Outputs | Single |
| Housing | Enclosed |
Yes! I am InterestedRequest A Callback