- Home
- ยป
- Our Products
- »
- Outdoor Lights
Outdoor Lights
outdoor Garden lights
Belltrix 7W Spike Light
Product Price: Rs 300 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Wattage | 7W |
| Room Type | Outdoor |
| Outer Size | 50x240mm |
| Model No | BL07SPK |
| Special Feature | IP65 |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Belltrix 12W Garden Lighting
Product Price: Rs 425 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Details:
| Material | Aluminium |
| Power | 12W |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Led Garden Light
Product Price: Rs 400 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 10 Piece
Product Details:
| Material | Aluminium |
| Power | 12W |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback