- Home
- ยป
- Our Products
- »
- LED Tube Lights
LED Tube Lights
At Laffale Interio Solution we deal in LED lights, Switches and Switchgears. We are authorised distributors for Brands Like Wipro, Havells, Eveready and L&T. We not only provide free consultation services for your lighting needs at your homes and offices, but also provide you these products at the best available rates in the market. We also offer installation services for the LED lightings.
Orient LED Batten 22w 4ft
Product Price: Rs 190 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Brand | ORIENT |
| Power Consumption | 22W |
| Model Name/Number | 22W BATTEN |
| Tube Base Type | T5 |
| Lighting Color | Cool daylight |
| Size/Dimension | 4 feet |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Wipro 20W LED Glass Tube
Product Price: Rs 180 / PieceGet Best Price
Product Details:
| Wattage | 20W |
| Length | 4 Feet |
| Color Temperature | 6500K |
| Light Color | Cool White |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback